Published: Korr 23 2018 06:42

GOLF 4 1.9 NAFTË

EUR

Published: Korr 23 06:42
Views: 7
Shesë Golf 4 1.9 Naftë me portabagazhë , viti i prodhimit dhjetor 2001. Në gjendje te shkëlqyer mekanike dhe estetike , Konsumi minimal 16-17 km me një litër naftë . Çdo 15.000 km ndëroj vajin dhe nuk duhet shtuar as 10 gr vaj.
Antifrizer nuk konsumon as një pikë.Funksionon çdo gjë, Çdo provë që dëshironi. mund të bëni.
Shërbimet të kryera para 5 muajve. Makina nuk ka gjoba apo probleme ligjore ,Është përdorur vetëm nga unë .. Çmimi pak i diskutueshëm .
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information