Publikuar: Gush 22 2022 06:22

VW GOLF V

EUR

EUR
Publikuar: Gush 22 06:22
Shikime: 376
Golf V model GT, 1.4 TSI,Viti 2008, Benzin-Gas impianti i sapo montuar me punim 100%gas, 7 marshe (6+R) kamio automat (comfort,sport,tronic)219 mij km,klima,sedilje me ngrofje dhe fryrje,navigator, letra dhe siguracion te paguara deri ne Shkurt 2023. Cmimi 4500 euro i disktueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
376
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692066807

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione