Publikuar: Korr 13 2018 09:01

VW Golf V

EUR

Publikuar: Korr 13 09:01
Shikime: 4
Golfi eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.I ardhur nga Gjermania i targuar,shume pak i perdorur ne Tirane.Makina eshte e gatshme ti nenshtrohet cdo lloj kontrolli!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682086008

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione