VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class Dje 22:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 3 900 EUR
S H I T U R ..... 4 590 EUR
S H I T U R .... 6 990 EUR
S H I T U R ..... 6 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
VW GOLF 5 PLUS AUTOMAT
✅VITI 2005
✅MOTORRI 1.9 NAFTE TDI
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KM 172.000 ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : KLIMA - CD - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - SENSOR PARKINGU - - SEDILJE ME NGROHJE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 5490 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 6 800 EUR
S H I T U R ..... 6 200 EUR
S H I T U R ..... 7 200 EUR
S H I T U R ..... 4 390 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione