Vw Golf 5 1.4 benzin 2005

3 600 EUR

4 300 EUR

Shitet nga: KEP Sot 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

VW GOLF PERFORMANCE VITI 2005
E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪
ME DOGAN TE PAGUAR
LOOK SPORT, STOPA LED
CLIMA BI ZONA, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MP3 AUX
GJENDJE PERFEKTE
MOTOR 1.4 BENZIN 16V KTHEHET 100 % NE GAZ GPL
GATI PER TARGA

0695263123
KEP
  Online
0695263123
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione