Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sadria Motors Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012
Kamio Automatike DSG 7G +/-
157.000Km
105 Kuaj Fuqi

Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360° Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Goma 85%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navi me Touch (Bagazhier 6 CD, SD Card, AUX), 2 Porta 12V, ESP, ABS, BAS

Sherbimet te perfshira
Per me shume informacion kontaktoni 0695444411
Nga 7.800€, e beni tuajen per vetem 7.400€
DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS
Sadria Motors
0695444411

WhatsApp:
0695444411
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione