Publikuar: Mar 28 2023 10:02

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat

EUR

Publikuar: Mar 28 10:02
Shikime: 5717
📁 SHITET
📁 Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti prodhimit Fundi 2005
📁 Kambio Automat 7G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 1.9 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 230.000 Km te certefikuara me liber sherbimi
📁 Konsumi / Kombinim 4.0 Liter per 100 Km
📁 Kondiconer / Klima
📁 Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
📁 2 Celesa Hapje Mbyllje qendrore
📁 Pasqyrat Elektrike + Registenc
📁 Xhamat Elektrike
📁 Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
📁 Ndrcimi i kroskotit me regjister
📁 Tapiceri Cope shum te paster
📁 Ngjyre e zeze shum e paster
📁 Sensore Parkingu
📁 Disce Alumini 15 dhe goma ne gjendje te mire
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

🔴 Cmimi : 4.700 Euro pak i diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌
☎️ 069 52 63 100
📍 Tirane / Kamez / Albania

#autoshehualbania
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5717
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695263100

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione