Published: Korr 10 2018 08:29

Shitet Golf 4 (mosperdorimi)

EUR

Published: Korr 10 08:29
Views: 6
Okazion.Golf 4 1.6 benzin/gaz ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.Shitet per mos perdorim.makine e mbajtur nga femer.me kondicioner.kasetofon me cd dhe usb.me impiant gazi te vendosur ne vitin 2016 i certifikuar dhe ne leje qarkullimi.ka pak gervishje te bojes ne prapakolp.makina eshte si ne foto.cmim i diskutueshem
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0693231019

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information