Publikuar: Nën 26 2022 02:40

Shes makinë

Publikuar: Nën 26 02:40
Shikime: 317
1.9, naft motorr gt, kambio automatike, full option, dmth ka ngrofse kondicioner etj etj. Ka xhama të zi te të dyja dritaret mbrapa. Golf 6. I kuq. Sensor parkimi.Dokumentat i ka të rregullta për 1 vit. Dhe makina është në gjendje shumë të mirë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
317
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682395621

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione