Publikuar: Korr 29 2022 01:06

⭐️⭐️ SH I T U R ⭐️⭐️ Auto Shehu Albania ⭐️⭐️

EUR

Publikuar: Korr 29 01:06
Shikime: 5508
📂 SHITET
📂 Vw Golf 7 BlueMotion 1.6 Tdi Diesel
📂 Full Option / Full Panorama
📂 Sapo ardhur nga Belgjika
📂 Me Dogane te paguar
📂 Viti Prodhimit Dhjetor 2013
📂 Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
📂 Motorr 1.6 Tdi Diesel BlueMotion ne gjendje perfekte pune
📂 168.000 Km te certefikuara
📂 Konsumi / Kombinim 4.0 Liter / 100 Km
📂 Kondicioner / Klima
📂 Navi te madh Cd Dvd Aux Radio Bluetooth Cart Memorie Full harta
📂 Ambinet Light
📂 Pilot Automat
📂 Xhamat elektronik dhe xhamat e pasem te zi
📂 Pasqyrat elektronike dhe me palosje
📂 Tapiceri meshin te zi shum te paster
📂 Sendilje me ngrohje dhe elektronike levizese dhe fryrje cfryrje
📂 Start / Stop ( Fiket dhe ndizet automatikisht ne trafik dhe semafor )
📂 Komando ne timon
📂 Ngjyre gri ne kafe me nuanca shum e paster
📂 Radar inteligjent ( Makina ecen vete ne destinacionin qe ju deshironi )
📂 AutoHold ( Frenim Automatik kur shoferi nuk e ka vemendjen )
📂 Senore parkingu 360 grad
📂 Sensore shiu dritash etj
📂 Feneret para me lupa xeno Bixeno ulen dhe ngrihen sipas rruges
📂 Frexha inteligjente majtas dhe djathtas
📂 Disce 16 dhe goma ne gjendje shum te mire
📂 Makina ne gjendje perfekte pune gati per targa
⭐ Ju Mirepresim ⭐

🔴 Cmimi : 12.800 Euro pak i diskutushem
☎️ 069 52 63 100
📍 Tirane / Kamez / Albania

#autoshehualbania
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5508
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695263100

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione