Published: Korr 18 2018 06:25

Okazionnnn golf 1.8 benzin gaz

EUR

EUR
Published: Korr 18 06:25
Views: 4
Golf 4 1.8 20valvula benzin gaz.impjant sekuencial ska 1muj qe i esht montuar.makina esht ne super gjendje me te gjitha sherbimet e kryera ne koh.ska nevoj per asnje sherbim.esht shum e paster si mrena dhe jashte.abs xhama elektrik pasqyra elektrike sedilje me fryrje ansore sport edition.e gatshme per cfardo lloj prove tek njeriu juaj me i besuar.vetem telefonata serjoze 0698916320.cmimi 2650 € pak i diskutueshem.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698916320

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information