Publikuar: Qer 02 2017 12:39

Okazion wv golf 4 cabrio 140 mij km origjinale

EUR

Publikuar: Qer 02 12:39
Shikime: 9
shitet wv golf 4 cabrio 1.6 benzine (110 Hp)
makina eshte sh e mirmbajtur me nuance blu e kalter me disqe 17 te kromuar.
kiometra origjinale / kontrollojeni ku te doni
e ardhur nga zvicra dhe perdorur ne shqiperi sh pak
mundesi nderrimi me makine tjr
cmimi 2500 euro pak i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione