Published: Korr 14 2018 12:19

VW Golf 4 dizel

Published: Korr 14 12:19
Views: 141
Golf 4 1.9 TD(i) kuqe..Vit prodhimi 2001 me 180.000km .Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera..Ska nevoje per asgje..E shpejte dhe shume ekonomike 5.5 l per 100 km.Makina disponon abs klima kondicioner .Kasetofon me cd usb aux. Kit freksioni i sapo bere marka LUK ..Rripi fazes set i nderruar para 4000km ..Vaj filtra para 4000km...Gomina stabizatore kokparaleli tgjitha te nderruara..Ferrotat t 4 te reja..Makina eshte tek dere.
Shume e paster jashte dhe brenda.
Xhama pasqyra elektrike .Mbyllje me pult.Taksa dhe siguracion ne fund te shkurtit 2019.
Cmimi 2500 euro i diskutueshem.
E gatshme per cdo lloj prove.
0684197165
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
141
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0684197165

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information