Golf 5 plus

5 500 EUR

Shitet nga: Shkoder 19 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Mirditë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Makina esht sapo ardhur nga belgjika dhe e sapo targuar ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove
Vendndodhja ne shkoder
Cmimi 5500€ i diskutueshem
Nr tel. WhatsApp
+355682410590
Shkoder
0682410590
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione