Publikuar: Gush 10 2022 08:27

VW GOLF 5, 1.9 NAFTE, 6 MARSHE ,VITI 2006

EUR

Publikuar: Gush 10 08:27
Shikime: 13672
Shes Golf 5 me motorr 1.9 nafte .kambjo manuale me 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre gri erret .viti 2006
Makina ka
Klima me 2 zona
Mbyllje me pult
Kambjo 6 marshe
ABS
Air Bag
4 xhamat elektrik
Pasqyra elektrike
Disqe alumini

Makina eshte e paster dhe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Gati per cdo lloj prove .

Cmimi 3500 euro eshte i diskutueshem

Tel 0693394024
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13672
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693394024

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione