Golf 5 Plus ,1,9 Nafte ,Viti 2005

3 300 EUR

3 700 EUR

Shitet nga: golf plus Dje 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte .kambjo manuale .dogane e paguar .ngjyre gri erret .
Eshte me Klima, mbyllje me pult . ABS .Air Bag ,4 xhamat elektrik ,pasqyra elektrike .disqe alumini.
xhama me hije ngjyr jeshile.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .

Cmimi 3300 euro eshte i diskutueshem

Tel 0693825575
golf plus
0693825575
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione