Golf V

2 800 EUR

Shitet nga: Auto Blevdi 28 Shk 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Makina sapo ka ardhur eshte me dogane te paguar dhe eshte ne gjendie shume te mire .
Auto Blevdi
0697941090
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione