Golf Sport Van 2014

0 LEK

Shitet nga: Golf Sport 2014 Dje 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Vetem shitet golf Sport Van me 142.000 klm origjinale me garanci e sa po targuar .Sendilje me ngrohje. Multimedia. Sd card dy cop. Bluetooth/ media in. Gomat e reja te sapo vendosura 100% te reja. . Panoramik . Te gjitha sherbimet e bera. Me targa dhe dokumenta te paguara.
Golf Sport 2014
069 314 7250
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione