U SHIT

4 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Maj 15:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 600 EUR
❌E SHITUR❌ 5 100 EUR
U SHIT! 3 850 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Volkswagen Golf V 1.9TDI Model “TOUR” i sapo ardhur me dogane te paguar!186Mije KM!Makina disponon Clima tronic bi zona (funksionale) Kasetofon me Cd player MP3 Pilot Automatik (Cruise Control) ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm 2 Celesa me pult Disqe alumini Origjinale Tour me goma 100%te reja etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 700 EUR
U SHIT! 2 700 EUR
U SHIT 2 800 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione