U SHIT

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Dhj 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌ E SHITUR❌ 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 14 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf V 2.0TDI I sapo ardhur me dogane te paguar!198Mije KM!Makina disponon Navigator te madh dhe bagazhier me 6 CD player Baxha xhami (funksionale)Tapiceri lekure sendile me ngrohje kambio Manuale 6+1marshe komanda ne timon sendile me levizje elektrike dhe me fryrje Clima Tronic (funksionale) Drita Automatike ESP (Sistem antirreshkitjes) sistem frenimi ABS Antifurt origjinal me alarm Disqe alumini origjinal goma 90% etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078–0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 1 350 EUR
U SHIT 3 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione