U SHIT!

2 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Nën 19:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 4 500 EUR
❌E SHITUR❌ 15 900 EUR
U SHIT 3 800 EUR
U SHIT 3 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Okazion! Shitet Volkswagen Golf IV Highline 1.9 T(DI)e kuqe 6+1 marshe e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon clima digitale (Funksionale) ABS ASR (sistem antirreshkitjes) 8 airbag antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal makina eshte super e paster si nga brenda dhe nga jasht!super gjendje gati per cdo prove!MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU”
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 6 200 EUR
U SHIT 4 800 EUR
U SHIT 4 100 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione