U SHIT

2 870 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 02 Qer 14:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 0 EUR
❌SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 5 400 EUR
❌E SHITUR❌ 8 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf 4 e sapoardhur me dogane te paguar 1.9 T(DI) e kuqe me 6marshe para plus R (indietro) shum ekonomike pasi motorri me 6 marshe ecen shum lirisht!po ashtu dhe shum e shpejte makina disponon clima tronic ASR sistem antirreshkitjes 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje fenere me lupa disqe alumini me 4 goma te reja etj MUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 8 700 EUR
U SHIT 2 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione