❌E SHITUR❌

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 16 Gush 20:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
❌SHITUR❌ 2 700 EUR
U SHIT 4 700 EUR
❌SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


Shitet Volkswagen Golf V 2.0TDI i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me letra per 1 Vit!192Mije KM!Makina disponon tapiceri lekure shum e paster Timon Druri Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes ABS antifurt origjinal me alarm Disqe alumini Origjinale me goma 80% etj Makina eshte ne gjendje perfekte!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 4 200 EUR
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
U SHIT 7 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione