Publikuar: Sht 03 2022 04:44

Shitet Vw Golf 5 Gt 1.9 TDI sport 2008

EUR

Publikuar: Sht 03 04:44
Shikime: 122
Shitet vw Golf 5 GT sport 1.9 TDI
Makina eshte ne gjendje perfekte me gjithe sherbimet e bera
Me dokumente per paguara per 1 vit me dt 24.07.2022
Motor :1.9 nafte Tdi
Xhama te erret originale
Disqe 17 Gt me goma te reja
KAMBIO MANUALE : 6+1 marshe
Sendilje lekure me ngrohje me fryrje/qfryrje ,kondicioner , abs ,xhama dhe pasqyra elektrike ,me dy qelsa me pult original ne gjendje shum te mire motorike dhe gjenerike
Qmimi :4200€ i dikutushem
Arsyeja e shitjes per shkak emigrimi
Cel:+355695669071
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
122
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695669071

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione