GOLF 5 STATION WAGON 1.9NAFT 2009

3 800 EUR

Shitet nga: VW Dje 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Marka 👉 Volkswagen Golf 5 Station Wagon 2009
CMIMI: 3.800€
Forca motorrike 👉 1.9 tdi
Lloji i kambjos 👉 Manual 5+1
Kapaciteti 👉4 +1
Karburanti 👉 Diesel
Viti prodhimit 👉 2009
Nr cel : 0688176167
Pershkrim 👉 Vw golf 5, 1.9 naft, manual ▪️viti 2009
▪️makina ne super gjendje mekanike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te doni ▪️goma 90 % te reja ▪️kit freksion rrip motorri i nderruar ▪️te gjitha sherbimet te kryera ne kohe▪️Gome rezerve ▪️Telefon origjinal i makines▪️kondicioner a/c klima▪️radio fm/am cd▪️2 celesa ▪️disqe hekuri▪️xhamat elektrik▪️pasqyra elektrike▪️shume ekonomike dhe praktike▪️makine e mbajtur ne garazhd
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione