Golf 6 benzin gaz 2010

5 900 EUR

Shitet nga: C klas Sot 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Volkswagen Golf 6 1.4Benzin-Gaz Vp2010 Kambio Manuale 85.000km
Sherbimet e sapo bera Sensor Parkimi Xhama te zinj Sallon Cope shum te paster Disqe Alumini Ne gjendje shum te mire estetike dhe xhenerike
Cmimi 5900 i disk
069 394 9954
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione