Publikuar: Mar 21 2022 03:26

Golf 5 2008 gt fabrike

EUR

Publikuar: Mar 21 03:26
Shikime: 55
Shitet golf 5 gt sport i fabrikes 1.9 nafte manual 6+r makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Sendilje me ngrohje
Sensor parkimi
Limitator shpektesie
Dhe shume opsione tj makina eshte full
Cmimi i diskutushem.pasi te shihet nga afer
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
55
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694608833

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione