VW GOLF 4-GAZ/BENZIN-VITI 2000-MANUALE

2 800 EUR

Shitet nga: golf 04 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet
Golf 4
I 2000 vitprovimi
Gomat te 4 te rreja me disje alumini +4goma me disje hekuri
Me impiant gazi nga me i miri 46 litersh
Sigracioni paguar per 1 vit +kualidimi
Kasetofon me aux+usb+disk
E gatshme per cdo lloj prove te mekaniku
Cmimi;3000€ i duskutushem
0676255090
Whatsapp,viber,
Vendollja Durres
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione