//OKAZIONN// GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE

4 400 EUR

Shitet nga: Auto Troplini Dje 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
SHITET GOLF 5 2.0 NAFT E VITIT 2006,ME KAMIO AUTOMATIKE,ME DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,4 XHAMA ELEKTRIK,KLIMA TRONIK,DRITA AUTOMATIKE,CELS ME PULT,GOMA ME DISQE,PASQYRA ELEKTRIKE,RADIO,CD,SINJALE KE PASQYRAT,6 MARSHE,GATI PER CDO LLOJ PROVE,PER ME SHUME INFO NR I CEL:0699903630
Auto Troplini
  Online
0692025260
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione