Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

6 930 EUR

Shitet nga: Elvis Dje 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet 🇨🇭Volkswagen Golf 6 HIGHLINE BENZINE +GAZ I sapovendosur me 3 vjet garanci (1100€) 90% gaz 1.4 TSI (160 kuaj/fuqi) viti 20/11/2009 model 2010 kambio automatike DSG multitronic( 7g)ne gjendje perfekte ne cdo detaj si ne ate motorrike xhenerike dhe estetike e sapoardhur nga Zvicra🇨🇭 e PA PERDORUR ne Shqiperi dogana e paguar +(pagesa gazit shpresa al) konsumi shum i ulet,.Cdo servise te kryera ne kohe dhe e perdorur vetem nga nje dore e vertetuar te libreza origjinale kilometra te certifikuara 198600 ( liber sherbimi) mund ti verifikoni te porsche albania kundrejt pageses nga ana ime ,me kolaudim zvicre ⭕️FULL OPTIONS ⭕️ ngjyra zeze e erret crystaline,navi,marshe F1, 6 cd changer,memory card,amortizatoret me buton comfort/SPORT,serdilje alcantra lekure shum e paster me ngrohese dhe fryrje,2 çelesa, klima bizona pasqyra antiverbuese , xhamat e pasem te zinj origjinal,sobe per dimer,feneret led xenon bixenon dhe inteligjent sipas kthesave + larje feneresh, pilot automatik dhe limitator, comanda vocale ne timon, disqe 17
Vetem telefonata serioze faleminderit
Cmimi 7700 €
FOLLOW NE INSTAGRAM E.GJ AUTO CH

https://www.instagram.com/switzerland_autos_ch/


TAG:Audi,mercedes volkswagen porsche bmw renault audi a3 a4 a5 A6 A5 ,golf 5 golf 6,golf 7,passat golf v golf VI golf VII passat cc c klass e class cel samsung iphone.... e class c class s class 320 220 2.4 2.0 3.0 audi A6 audi A4 A6
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione