Shitet okazion

3 500 EUR

Shitet nga: Durim Durim 19 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 5 2.0 nafte me dy pal disqe 16 origjinal te golfit dhe 18 gti xhama te zinj origjinal cmimi i diskutueshem
Durim Durim
0685205707
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione