Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 25 2023 11:54

VW GOLF | 2009 | 2.0 | DIESEL | MANUALE | 220000 km

LEK

Publikuar: Maj 25 11:54
Shikime: 4
VW GOLF | 2009 | 2.0 | DIESEL | MANUALE | 220000 km

Virtus Lending Albania ju mundëson që të bëheni me makinë të re brenda ditës!

Zgjedh makinën që do dhe paguaje me këste deri në 7 vite.

✔ Financim deri në 85% të vlerës së makinës
✔ Aplikim Pa Garantues dhe pa Bashkëhuamarrës,
✔ Deri në 7 vite kohëzgjatje

✔ Shuma e financimit:
 Individ deri 1,200,000 Lekë,

Apliko duke plotësuar Emrin, Mbiemrin dhe nr. e telefonit!
Apliko për financim 👇
https://www.virtuslending.al/makina-ne-shitje/car/mercedes-benz-c-230/2066

Kontakti:
📞 +355 44 520 478
📞 +355 633 8005
Përshkrimi i linkut

Virtuslending.al

Virtus Lending SH.A. ofron financim për blerjen e makinës tuaj dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet pa kufizim të vitit të prodhimit.

Zhvillimi i suksesshëm i Virtus Lending SH.A. mbështetet nga  platforma shumë e sofistikuar e Teknologjisë Informative dhe aftësitë analitike nga të dhënat e industrisë të makinave të përdoruara në tërë territorin e vendit dhe më gjërë. 
Virtus Lending ka rritur standartet e cilesise duke ju shërbyer mijëra klientëve të kënaqur!

Virtus Lending financon makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Virtus Lending mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 LEK dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim Virtus Lending? 

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Virtus Lending SH.A. ofron financim për blerjen e makinës tuaj dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet pa kufizim të vitit të prodhimit.

Zhvillimi i suksesshëm i Virtus Lending SH.A. mbështetet nga  platforma shumë e sofistikuar e Teknologjisë Informative dhe aftësitë analitike nga të dhënat e industrisë të makinave të përdoruara në tërë territorin e vendit dhe më gjërë. 
Virtus Lending ka rritur standartet e cilesise duke ju shërbyer mijëra klientëve të kënaqur!

Virtus Lending financon makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Virtus Lending mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 LEK dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim Virtus Lending? 

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005
Kashar pranë DPSHTRR’s 672080660 https://www.virtuslending.al
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione