Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 13 2023 05:25

Volkswagen GOLF GTD 2.0 NAFTE Viti 2013 E SHITUR FLM

EUR

Publikuar: Sht 13 05:25
Shikime: 9
Shitet Golf 6 GTD Fabrike, 2.0 Nafte, Viti 2013, Kambio Automatike, Sensor Parkimi para mbrapa, kamer parkimi mbrapa + kamer dhe rregjistrim gjate ecjes perpara.
Përshkrimi i linkut

SWISS AUTO

MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje në hartë

0699331814

https://www.instagram.com/swissautotirane/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione