Publikuar: Gush 06 2023 04:08

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

EUR

Publikuar: Gush 06 04:08
Shikime: 13
Shitet golf 6 gti fabrike 2000cc (211hp) benzin + gaz shume e shpejte dhe ekonomike 80% gaz+20% benzin kambio automatike dsg , marsha ne timon ,timon sportiv Impjanti i marker Romano me vlere 900 euro . Goma 90% disqe 18 inch ,sedilje sportive me ngrohje+ fryrje+elektrike navi i madh ,marsha ne timon , blututh origjinal,aux xhama te zinj me leje para dhe mbrapa, bateri e re .makines sapo i jane bere rreth 1200 euro sherbime .cmimi pak i diskutushem pasi t shikohet makina nga afer.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698482858

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione