Publikuar: Mar 04 2023 10:07

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

EUR

Publikuar: Mar 04 10:07
Shikime: 6
📌Shitet Golf V 2.0 naft motorr tip i ri me 1 bosht
📌Viti i prodhimit 2008
📌Look GT fabrike
📌Kambjo Automatike DSG 6+1
📌km 217,300
📌Dokumenta deri tetor 2023 dhe kolaudim tetor 2024
📌Full option komando ne timon, Kompjuter bordi, Marshe ne timon f1, Xhama te zi origjinal, Baxha xhami, Goma te reja, Sherbimet e kryera ne kohe, Dy celsa origjinal, Sensor dritash dhe shiu, I ardhur nga gjermania 1 pronar.
📌Kontakt Whatsapp: 0684256536
📌Cmimi: 6.000 €
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684256536

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione