Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 18 2019 04:51

U SHIT

EUR

Publikuar: Gush 18 04:51
Shikime: 2
Shitet Volkswagen Golf V 2.0 TDI i sapo ardhur me dogane te paguar!223Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike DSG dhe tip-tronic Clima tronic bi zona (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes) ABS (sistem frenimi) Antifurt origjinal me alarm pilot automatik 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje disqe alumini me goma 80% etj... MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGFAM ME FAQEN TINE “AUTO BEU”Faleminderit Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione