Publikuar: Korr 30 2021 10:33

!!! Okazion!!! Urgjent

EUR

EUR
Publikuar: Korr 30 10:33
Shikime: 3
Golf Plus
Automat
1.6 motorr i thjeshte
Version GOAL
Sendilje me ngrohje
Kondicioner
Sensore parkimi origjinale te fabrikes
Pasqyra Elektrike
Xhama te zinj me licence 5 vjecare para dhe mbrapa
Ganxhe
Disqe 16 goma 80%
Letra te paguara
Makina eshte ne super gjendje shum ekonomike
2 celesa. Cmimi I diskutushme. Flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682619252

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione