Publikuar: Sht 25 2023 10:36

Makina me Qera

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 25 10:36
Shikime: 3
Makina Me Qera
Japim Makina me Qira te llojeve te ndryshme Makina Ekonomike e Luksi,Makina Automatike e Manuale,Nafte,Benzine etj Makina 6+1Automatike.Makina me Siguracion Kasko etj
Cmimet me konkuruese ne treg duke filluar me 15 Euro dita ne vartesi te makines qe zgjedhni dhe diteve te perdorimit.Makinat merren +3dite, Adresa Rruga Elbasanit siper Fakultetit Ekonomik Tirane
Cel:0683302650
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683302650

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione