Publikuar: Sht 20 2023 05:19

Golf me qera/Car rental Albania/ makina me qera tirane

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 20 05:19
Shikime: 25
Jepet me qera/ For rental

Makina mund te merret ne Rinas ose kudo ne Tirane.

per reservime na kontaktoni nepermjet

Instagram: @makinameqera.tirana
ose
telefononi ne kete numer: +355 68 202 4697
ose
na shkruani ne whats app: +355 67 478 9464

Pershkrimi i makines

Volkswagen VW/vw Golf 7

Vitprodhim: 2015
Motorri: 1.2 Benzine
Ngjyra: Argjend
Kambio: Automatike
Klima: Dual
Xhama te zi me certifikate
Cruise Control
Limitator shpejtesie
Goma te reja michelin

Cmimi fillon nga 25 Euro dhe varion deri ne 40 euro dita, ne varesi te destinacionit, sezonit dhe kohembajtjes se automjetit. Per me shume infromacione mbi cmimin na kontaktoni.

Available to rent

The car can be picked up in Rinas (Tirana Airport) or anywhere in Tirana.

for reservations

Instagram: @makinameqera.tirana
OR
call this number: +355 68 202 4697
OR
write us in whats app: +355 67 478 9464

Description of the car

Volkswagen VW/vw Golf 7

Year of production: 2015
Engine: 1.2 Gasoline/ petrol
Color: Silver
Transmission: Automatic
Climate: Dual
Tinted windows with according certificate
Cruise Control
Speed limiter
New michelin tires

The price starts from 25 Euros and varies up to 40 Euros per day, depending on the destination, the season and the number of days the vehicle is rented. For more information on the price, contact us.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682024697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione