Publikuar: Korr 01 2022 08:41 Tani jeni duke parë: 1

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

EUR

EUR
Publikuar: Korr 01 08:41
Shikime: 8910
Tani jeni duke parë: 1
Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

•Viti 2010
•Ndezje START/STOP
•Full Option⁣
•Sensor Parkimi
•Blind Spot
•Sendilje me ngrohje dhe memorie
•Disqe 19 me sensor,Gomat e reja
•Kompjuter Bordi
•Tavan panoramik
•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Timon multifunksional
•Interiori Lekure origjinale
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj mbrapa
•Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult

📂 Me dogane te paguar Gati per targa !!
Cmimi 9500€ ‼️ Mundesi nderrimi
Cel - 0695310604 ose Whasapp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8910
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695310604

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione