VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 800 EUR

Shitet nga: CCC Sot 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S40
VOLVO S40
2.5 TURBO
BENZINE GAZ
VITI 2005
181.400 KM TE CERTIFIKUARA ME LIBER SERVISI DHE CDO FATURE PERKATESE TEK KONCESIONARI
IMPIANT GAZI PRINS VSI MONTUAR NE GJERMANI
KAMBIO AUTOMATIKE
DRITA XENON
FENER ME LUPA
DISQE 17
BAXHO
SALLON LEKURE
BAGAZHIER
NAVIGATOR
SEDILJE ELEKTRIKE
2 CELESA
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE
IMPIANT PRINS VSI I VENDOSUR NE GJERMANI ME VLERE 2600 €
SERVISET E FUNDIT ME VLERE 800 EURO VAJ FILTRA KANDELE FERROTA DISQE FRENASH RRIP MOTORRI DHE POMPE UJI TE NDERUARA PARA 1 MUAJI.
LIBER SERVISI DHE CDO FATURE E SHERBIMEVE E BASHKANGJITUR.
CDO GJE PERFEKTE

CMIMI 5800€
CEL 0684741090.

..
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.


.
.


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.


.

.
.
.

.
.
..
Tags volvo s40 s60 s80 xc 60 xc90 gas gaz benzin 5A 4A Mi 3x A1 Y1 4c Alfa Romeo Audi S-modele BMW Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Jaguar Jeep Lamborghini Lancia Land Rover Mazda Mercedes-Benz ?-Class B-Class C-Class CL-Class E-Class ML-Class R-Class S-Class SL-Class V-Class MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce Rover Seat Škoda Smart Suzuki WV Volkswagen Golf Passat Volvo 500L Bravo Cinquecento Coupe Croma Grande Punto Multipla New Panda Punto Evo Stilo B-Max C-Max EcoSport Express Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo RS-modele S-modele A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 R8 RS7 S7 V8, Abdroid Box, Facebook, Whatsap <br> Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio toyota yaris toyota yaris 1.4 toyota yaris nafte toyota auris nafte toyota auris diesel toyota auris 1.4 diesel toyota auris d4d
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione