Published: Korr 15 2018 10:57

Volvo kombi veture 4*4

EUR

Published: Korr 15 10:57
Views: 26
Nje veture volvo Xc 70 do te vije per shitje ne fillim te gushtit nga suedia. Makina eshte e mrekullueshme dhe shume e mbajtur. Te gjitha serviset jane bere ne baze te programit. Makina ka: Ac automatik, nxerje motori dhe kabine me ane te celsit, nxerje e stolave para dhe mbrapa, nxerje e pasqyrave, e gjitha makina nga brenda eshte meshin. Gomat e reja te sapo vuara Michelin bashe me disje alumini. Ketu ne suedi eshte nje nga makinat me te preferuara dhe cmimi i saj i ri ka kushtuar 60000euro.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
26
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information