Publikuar: Mar 31 2023 02:44

Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options

EUR

Publikuar: Mar 31 02:44
Shikime: 2364
Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options
✅Viti i prodhimit: 12/2010
✅Transmisioni: Automatike
✅Karburanti: Benzin
✅Kilometra: 209,000 Km
✅Full Panorama
✅City Safety (frenon automatikisht)
✅Stopa Led
✅Frexha Led
✅Start/Stop
✅Komanda ne timon (butona)
✅Komanda terreni
✅Frena qendrore elektrike
✅Sallon lekure design
✅Sendilje me ngrohje + komande (butona) + memorje + fryrje
✅Disqe alumini origjinale
✅Xhama te zinj origjinal
✅Cmimi: 10,500€ i diskutueshem
✅Navigator
✅CD
✅Mp3
✅Bluetooth
✅USB
✅AUX
✅iPod
✅Audio
✅Radio
✅Xhama elektrik
✅Klima
✅ABS
✅Sistem alarmi
✅Airbag
✅Mbyllje qendrore
Behet 100% me gaz.
Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar.
Te gjitha sherbimet e kryera.
Ne gjendje perfekte me 209,000 Km origjinale te certifikuara, e paster si brenda dhe jashte.
Disqe alumini dhe 4 goma Continental.
Per me shume informacion na kontaktoni ne:

📞Cel/WhatsApp:
+355 68 263 6800
+355 68 432 1911
📨Instagram: Autoclass.albania
📨Facebook: Auto Class Albania

📍Fier, Albania

#autoclassalbania #shitjemakinash #makinaeurope #tregmakinash #fier #auto #shesblej #Makinaneshitje #makinateperdorura #europe #shitblerje #volvo #xc60 #automatike #automjete #makina #okazion @autoclass.albania
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2364
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684321911

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione