Publikuar: Gush 02 2022 08:46

Volvo XC90 2.9 benzin/gaz

EUR

EUR
Publikuar: Gush 02 08:46
Shikime: 8430
Shitet Volvo XC90 viti 2005 6+1 vende super full option motorr 2.9 benzine/gaz pa takse luksi punon 100% ne gaz kambjo automat me letra te prera per 1 vit Me 200.000km originale.
Makina disponon: Timon druri me komanda, pilot automatik, sedilje full elektrike me memorje dhe me ngrohje, sallon lekure, Baxho xhami, pasqyra me palosje, sensore parkimi, xhama te zi me leje per 5 vite, opsion kufje per pasagjeret mbrapa, disqe 18’
Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi 6400 Euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8430
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355697622123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione