Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 28 2023 04:39

Shitet kamion

EUR

Publikuar: Mar 28 04:39
Shikime: 869
Shitet Kamion Bizarka Volvo 460 euro 5 viti 2010 me dogane te letrat e preme per nje vit sherbimet e kryera me goma te reja sistemi frenimit i ri gjendje perfekte Cmimi 47.000 euro Përshkrimi i linkut

Kujtim

Shitje makinash dhe pjese kembimi
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

869
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672072410

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione