Publikuar: Tet 08 2020 09:41

Shitet volvo v70 urgjent !!!

EUR

Publikuar: Tet 08 09:41
Shikime: 2
Shitet vetura volvo v70 2.4 benzin.
Vetura punon ne gjendje perfekte , servisin e madh e ka te kryer ne zvicer dhe esht i ardhur nga zvicra.
Posedon:
Karrige me nxemje
Dritar xenon
Komanda ne timon
Winter buton 4x4
Pasqyrat paluese
Radio aux CD
CENZOR PARKINGU etj
Vetura ka hapsir te mjaftueshme
Esht shum. e paster
Per me shum info tel 044418808
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044418808

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione