Publikuar: Maj 25 2023 02:04

VOLVO XC90 2005 Benzine/Gaz 2.5t

EUR

EUR
Publikuar: Maj 25 02:04
Shikime: 20
Serdilje 6+1 ne leje qarkullimi
2.5T Benzine/Gaz
Te gjitha sherbimet me liber sherbimi
Impiant gazi Romano ( i montuar tek
Eltoni auto gaz)
Viti prodhimit 2005
Kambio automat
Disqe R18 origjinal
Klima me dy zona
Cruise Control
Komanda ne Timon
Timon druri
Sensor parkimi mbrapa
Xhamat dopio
Xhama te zi origjinal nga fabrika mbrapa
Me letra te paguara (siguracion+kolaudim)
Impianti i gazit i shenuar ne leje
Gjendje shume e mire xhenerike/motorike dhe estetike.

Cmimi 4999€ i PA DISKUTUESHEM
0697996545
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697996545

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione