Publikuar: Mar 04 2019 10:16

VOLVO V90 D4

EUR

Publikuar: Mar 04 10:16
Shikime: 8
Shitet automjeti tipi: VOLVO V90 , 2.0 D4 (190 Hp) AWD Automatic, viti i prodhimit 12/2016. Kilometra te kaluara: 50.000 km.
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ndodhet ne Itali.
Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit ose klikoni ne linkun e meposhtem.

https://www.autoscout24.it/annunci/-171e797e-f556-5151-e053-e350040a8ccb?id=367474413&from=ww3.autoscout24.it

Faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione