Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 10:01

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014 E SHITUR FLM

Publikuar: Maj 16 10:01
Shikime: 3
VOLVO S80 D5 AUTOMAT 2.4 NAFTE , E SAPOARDHUR NGA SUEDIA, ME DOGANE TE PAGUAR ,ME KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMESH, SUPER SUPER GJENDJE DHE SUPER FULL, NJE KOMBINIM I PERKRYER NGJYRASH E ZEZE ME NUANCA DHE LEKURE PANA, FENERE KSENA BI KSENA, FENERE TE LEVIZSHEM ,DISQE ALUMIN, GOMA TE REJA SPORT, SISTEM VETFRENIMI KUR SHOFERI NUK REAGON, START EN STOP + OPSION QE LEJON MOS PERDORIMIN E CELESIT, XHAMA TE ZINJE ORIGJINALE,PANORAME , SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE DHE SHUME OPSIONE TE TJERA,E GJENI NE SWISS AUTO AUTOSTRADA TIRANE DURRES PRANE VORES Përshkrimi i linkut

SWISS AUTO

MAKINA TE IMPORTUARA NGA ZVICRA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje në hartë

0699331814

https://www.instagram.com/swissautotirane/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699331814

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione