Publikuar: Pri 24 2023 11:41

SUPER OKAZION SHITET URGJENT VOLVO V 70 2300 EURO

EUR

Publikuar: Pri 24 11:41
Shikime: 1
SUPER OKAZION URGJENT VOLVO V 70 NE GJENDJE SHUME TE MIRE SHERBIME TE BERA VAJ FILTRA TE NDERUARA PARA 1 MUAJI LETRAT PER 1 VITE KOLAUDIM PER 2 VJETE KLIMA ME 2 ZONA PASQYRA ME PALOSJE MBYLLJE ME PULT ME DY ÇELSA TE GJITHA I KA OK SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHTË SHITET URGJENT PER ARSYE EMIGRIMI 2300 EURO
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696928885

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione